Morphy Richards 48780

8.2 l
Počet nádob
Časovač

• , zakúpené v Solidný obchod

• možnosť prípravy potravín z rôznym časom varenia súčasne.

ozaj dobrý

Este mi neprišiel

Príkon
1600 W
Celkový objem
8.2 l
Počet nádob
Časovač

Jedným z moderných varení je aj varenie na pare. Predstavujeme vám inteligentný parný hrniec MORPHY RICHARDS 48780 INTELLISTEAM, ktorý dokáže celé menu pripraviť v jeden čas, vďaka digitálnemu časovaču. Pripraví všetky pokrmy ako je zelenina, mäso alebo omáčky a uchová ich prirodzenú chuť a výživnú hodnotu.

Technické parametre

Inteligentný parný hrniec

• Objem: 8,2 l
  • Vhodný na : mäso, zeleninu, ryžu, omáčky, ryby atď.

Jednoposchodový dizajn 3 samostatné ohrevné nádoby

• Digitálny časovač: celé menu pripravíte v jeden čas
  • Personalizácia: jednotlivé časy príprav môžu byť prednastavené a dokonca uložené do pamäti pre budúce použitie
  • Možnosť prípravy viacerých pokrmov: pre 4 osoby

Udrží jedlo pri optimálnej teplote až 40 minút Ľahké skladovanie a údržba

Umývanie v umývačke riadu: kontajnery, veko. odkvapkávacia misa

Ukazovateľ vodnej hladiny

Prevádzky schopný pri max. napnení: 60 min.

Automatické vypnutie pri nedostatku vody

Návod a mini kuchárka

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Solidný obchod

• možnosť prípravy potravín z rôznym časom varenia súčasne.

ozaj dobrý

Este mi neprišiel

• Maximálna spokojnosť s výrobkom jedlo je chutné ovládanie veľmi jednoduché
    • Chcem sa opytat ci ma tlacitko na vypnutie on,off alebo ako funguje lebo pozeram a nevidiet nikde dakujem

• Veľká výhoda je, že všetky nádoby sú v tej istej úrovni, tým pádom sú všetky potraviny naparované rovnako.
    • praskajúce nádoby a šialená cena za nové

Tento parný hrniec som vybrala na základe recenzií. Je super, že všetky potraviny sa naparujú rovnomerne, čo je oproti poschodovým parákom obrovské plus. Tiež je výborné, že si môžete v jednotlivých nádobách vybrať dĺžku parenia, aj keď som to asi nikdy nepotrebovala. Napriek týmto výhodám ale hrniec nakoniec neodporúčam. Nádoby nám začali pomerne po krátkej dobe praskať a nové náhradné nádoby sú tak drahé, že si kúpim radšej nový parák inej značky.

• , zakúpené v DATART.sk

stojito za tie prachy!!!!!

• +

Máme ho už zhruba mesiac a zatiaľ sme so všetkým spokojní.

• , zakúpené v K24.sk

So

• všetko OK
    • nie sú

Som s týmto produktom veľmi spokojná,tento parný hrniec je môj prvý a som nesmierne rada že som si vybrala tento typ,nemá chybu.