Najnovšie recenzie zo sekcie Parné hrnce

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 21. októbra 2011

Zakúpený v Dunaj.sk

• rýchle a zdravé varenie, zelenina aj mäso sú výborné a majú inú chuť ako pri varení v obyč hrnci alebo vo vode
  • spĺňa to, čo je uvedené v popise výrobku
  • pekný dizajn
  • málo receptov v priloženej knihe, mnoho receptúr je zložitých a zložených z nezvyčajných potravín (napr. zemiaky ratte :D )
  • škoda že pri hrnci nie je aj miska na varenie ryže

produkt odporúčam, je výborným pomocníkom v kuchyni pre každého, kto sa chce zdravšie stravovať a hlavne rýchlo a ľahko pripraviť chutné jedlo :)

Pridané: 10. októbra 2011

(naposledy upravené 11. októbra 2011)

Zakúpený v HEJ.sk

• rychle a zdrave varenie
  • jednoduche cistenie a skladanie
  • zle vyriesene dolievanie vody
  • odparovanie ( mohlo byt radsej viac malých dierok )
  • chyba miska na ryzu

Pridané: 2. októbra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• výborná skladovateľnosť, ľahká obsluha
  • technicky nedoriešené dolievanie vody bez nutnosti odložiť parné nádoby a dlhšia doba pre možnosť odloženého štartu

Kúpila som si tento produkt na základe odporučenia známeho a vrelo odporúčam aj ja. Výborná skladovateľnosť, ľahká obsluha, jedine, čo trochu obmedzuje je nemožnosť doliať vodu bez zloženia parných nádob, no to je len v prípade dlhšieho parenia, než zvyčajne a uvítala by som dlhší čas pre odložený štart.

Pridané: 27. septembra 2011

• Jednoduchá obsluha
  • rýchla príprava
  • malá nádržka na zkondenzovanú šťavu

Výrobok odporúčam, jedlo je naozaj chutné a zdravé

Tefal VC 100630

Tefal VC 100630

Pridané: 21. septembra 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Rýchle, bezproblémové používanie, dá sa na ňom pripraviť viac jedál naraz. Naozaj skvelý pomocník v kuchyni. Zelenina chutí naozaj skvele!
  • Trošku nemotorný (nádoby sú veľké) pri umývaní, keďže nemáme umývačku.

Doteraz som s niečím takým nemala skúsenosti, ale odporúčam každému, kto má chuť stravovať sa zdravo. Je jednoduchý na ovládanie a najmä jedlo sa pripraví rýchlo a má časovač, takže sa sám vypne.
Myslím, že cena je prijateľná, lebo využitie má naozaj široké. Zatiaľ som skúšala pripravovať zeleninu - výborná, aj ryby, zemiaky a vajíčka.

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 11. septembra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Kvalita úpravy jedál je veľmi dobrá. Som spokojná s výrobkom, dlho som sa rozhodovala, kedy si ho zakúpim. Údržba a čistenie je tiež dobré.
  • Zatiaľ nemám proti žiadne návrhy, vyskýšala som ho len tento týždeň a zatiaľ mám len dobré skúsenosti.

Ak niekto chce prejsť k zdravšej úprave jedál, a samozrejme aj k zmene stravovacích návykov, vrelo odporúčam prípravu jedál v parnom hrnci. Pre značku Phlilips som sa rozhodla spontánne, som spokojná aj s kvalitou aj s dizajnom.

Pridané: 8. septembra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Zdravé, úsporné stravovanie.

Používam výrobok každý deň- Je perfektný. Odporúčam ho každému.

Overený zákazník Electro World Overený zákazník

• jednoduche ovladanie
  • oddelene nadoby
  • kvalita spracovania
  • prehnane velky displej

Skvele zariadenie, absolutne jednoduche ovladanie

Pridané: 30. júna 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Uplne super, vari sam, jednoduche ovladanie, ja mam zatial cas na nieco ine, jedlo navari sam, aj sam si nastavi dokoncenie viacerych jedal, aj po dokonceni varenia udrzuje jedlo teple 40 minut este, no, uzas, odporucam, napriek vyssej cene!

Zdrave varenie, uspora casu, som velmi spokojna!

Pridané: 27. júna 2011

Je super, odporucam....

Pridané: 29. mája 2011

Zakúpený v MALL.SK

ešte hi nemám, tak nemôžem hodnotiť

Pridané: 19. mája 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalitný výrobok. Velmi rýchla príprava jedál. Vrele doporučujem.

Tento produkt vrele odporúčam.

Pridané: 11. februára 2011

• zdravá strava

budem ho odporúčať

Pridané: 1. februára 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Zatiaľ spĺňa všetko čo bolo o ňom deklarované.
  • Rozhodla som sa preň z dôvodov:
  • požadovaný výkony (2000W + 650W vitamin plus). V tomto výkone nie je veľa hrncov.
  • Starší model tefalu s výkonom 2000W je dizajnovo otrasný, tento je veľmi príjemný.
  • Je fajne skladný
  • zatiaľ nič, aj keď sme vo fáze zoznamovania sa.
  • trochu rýchlo sa naň chytá kameň, ale to bude skôr problém mojej vody ako hrnca ;)

Fajný hrniec s veľkým výkonom, rýchlym varením, pekným moderným dizajnom, Vhodný pre kuchárske nemehlá ako ja (nič v ňom nepripálim, nepresolím, nepokazím a aj tak je to chutné:)) a hlavne rýchlo uvarené. Hodí sa na každodenné varenie, dajú sa v ňom pripraviť rôznorodé jedlá. K hrncu je priložná kuchárska kniha s pár receptami, ktoré (zatiaľ len na obrázku) vyzerajú výborne, aj keď sa zdajú trošku zložitejšie (uvidíme:)
V porovnaní s Philipsom s rovnakým výkonom je oveľa priaznivejšia cena. Cena myslím zodpovedá kvalite, aj keď sme "spolu" zatiaľ iba krátko :)

Pridané: 1. februára 2011

• Výhodné využitie v domácnosti
  • Nedodanie receptov pre lepšie využitie zariadenia

Plne vyhovuje pre potrebu domácnosti.

Pridané: 28. januára 2011

• lahka udrzba
  • perfektny vykon
  • na to , ze s toho vylezie zdrava strava, nie je az tak odporna pri dodrzani postupov pri priprave
  • vyborny pomer cena / uzitkova hodnota
  • este som na nic neprisiel.. mozno casom

Vrele odporucam
Priprava jedla , komplet aj s prilohami na jedno varenie v priebehu 20 minut..
Chute potravin sa ozaj nemiesaju
Pre zaneprazdnenych ludi - dobra volba

Anonym Anonym

Pridané: 27. júla 2010

• samostatné varné nádoby
  • možnosť nastavenia nádob v ktorých sa varí
  • skončenie varenia naraz
  • zdravé, chutné potraviny
  • hravá ovládateľnosť
  • pomer výkon/ spotreba/ kvalita
  • vyššia cena

Tento parný hrniec ma už na prvý pohľad oslovil tromi oddelenými nádobami v ktorých sa dajú pohodlne uvariť aj suroviny ktoré majú rôznu dobu úpravy. Po nastavení času prípravy tento zodpovedá času za ktorý sa jedlo uvarí, ani raz sa mi nestalo že jedlo by bolo nedovarené, navyše tento prístroj umožňuje skončenie variaceho cyklu všetkých potravín naraz čo je veľmi užitočné. Jeho prednosťou je, že nemusíte využívať všetky varné nádoby, nastavenie je možné podľa potreby. Keď prístroj zdravo pripravené jedlo dovarí oznámi to tónom. Ľahko sa po použití udržiava, jeho spotreba elektrickej energie je podľa mňa vzhľadom na výkon zanedbateľná a s ovládaním si taktiež nemusíte robiť žiadne starosti, je jednoduché, všetky údaje ktoré sa nastavujú sa zobrazujú na čitateľnom lcd display-i. Jediné čo je proti MORPHY RICHARDS 48780 je jeho vysoká cena avšak neobanujete svoj nákup.

Zobrazujem 461 - 479 zo 479 recenzií 1...20 21 22 23 [ 24 ]