Philips HD 9140

• Splna to co je napisane v propoziciach produktu

• výborný pomocník v kuchyni pre matky s deťmi a ľudí stravujúcich sa zdravo

veľmi dobrý produkt, kúpila som ho deťom na vianoce a sú spokojní s používaním

• , zakúpené v OKAY.sk

jednoducho super :-) odporucam ist aj na FB di skupiny parny hrniec, alebo inde pokukat recepty.
    Ja v nom idem robit dcerke prikrmi a zaroven aj nám obed :-)

Príkon
900 W
Celkový objem
8.6 l
Počet nádob
Časovač

Tento vysoko kvalitný parný hrniec s jedinečným zvýrazňovačom chutí vylepšuje jedlo pripravované v pare lahodnou chuťou byliniek a korenia. Jednoducho vhoďte do zvýrazňovača svoje obľúbené bylinky a korenie, para sa postará o zvyšok. Teplo pary uvoľní z byliniek a korenia vôňu, ktorá dôkladne naplní pokrm lákavou chuťou. Predvoľby časovania, funkcia udržovania teploty a receptár s receptami odborníkov vám pomôžu zakaždým pripraviť lahodný pokrm. Varenie v pare je citlivý Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Splna to co je napisane v propoziciach produktu

• výborný pomocník v kuchyni pre matky s deťmi a ľudí stravujúcich sa zdravo

veľmi dobrý produkt, kúpila som ho deťom na vianoce a sú spokojní s používaním

• , zakúpené v OKAY.sk

Ja v nom idem robit dcerke prikrmi a zaroven aj nám obed :-)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Design
    • Vykon
    • Spracovanie
    • Zatial nic

Skvely pomocnik do kuchyne.

• , zakúpené v HEJ.sk

• výborná a hlavne zdravie podporujúca pomôcka do kuchyne
    • náročnosť umývania hlavnej časti

spokojnosť

• jednoduché ovládanie,
    • časovač s displejom,
    • dobrá možnosť rozložiť a skladovať,
    • overená značka,
    • v balení síce sú recepty a dosť zaujímavé, ale nie sú v češtine a ani v slovenčine (sú v EN,DE,PL, ESP) čo môže niekomu robiť problém

Hľadal som objemný parný hrniec, čo tento produkt úplne spĺňa. Kvalitné vyhotovenie, dobré čistenie, príjemná manipulácia a chutné jedlo sú to, čo vo finále ponúkne tento parný hrniec Philips.
    Môžem vrelo odporúčať tým, ktorý chcú pripraviť naraz na pare aj väčšie množstvo jedla, prípadne celý obed. Len sa zapne, a keď skončí tak pípne - aj uvarené :)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• skladný, pracuje presne tak ako som chcela a ocakavala. Dobre sa umyva aj bez umyvacky.

vyborny parny hrniec, ktory presne splnil moje ocakavania. Velmi dobry pomer cena a uzitok.

• chutné jedlo

Parný hrniec používam, zatiaľ spoznávam chute potravín pripravených na pare. Musím povedať, že som milo prekvapená. Jedlo je chutné, ľahké, chuť je výraznejšia ako pri varení. Jedine ryža ma zatiaľ nepresvedčila, takže ju pripravujem klasicky ako doteraz. Parný hrniec určite odporúčam.

• , zakúpené v OKAY.sk

• je to super hrniec za prijatelny peniaz
    • variabilny a upari naozaj vsetko a dobre a chutne
    • ja som spokojna
    • kucharska knizocka mala a len po anglicky

hrniec je perfektny
    lahka a zrozumitelna obsluha
    rychle a zdrave varenie

• , zakúpené v DOMOSS

• zdravé varenie,značka a prevedenie výrobku

vynikajúci vyrobok v kategorii